Gazetka dostępna pod MINIATURKĄ ikona down

Abc gazetka promocyjna

abc aktualna gazetka promocyjna

Gazetka ważna 18-31.01.2018abc logo

Jeżeli nasz ulubiony sklep to ABC, to warto zapoznać się z jego gazetką promocyjną. Dzięki temu jesteśmy w stanie poznać promocje cenowe produktów, w domowym zaciszu. Następnie wraz z zaplanowaną lista zakupów możemy udać się do sklepu. Gazetka promocyjna ABC, to masa produktów w atrakcyjnych cenach. Klient, który może wcześniej zapoznać się z ofertą sklepu, chętniej skorzysta z jego usług. Ludzie wolą być przygotowani na poziom cen w sklepie, zanim do niego wejdą. Porównując gazetki i ceny różnych sieci sklepów, można dojść do wniosku, że oferta sklepów ABC jest bardzo atrakcyjna dla konsumentów.

WARTO WIEDZIEĆ

O czym warto wiedzieć, kiedy mijamy sklepy o wdzięcznej nazwie ABC? Pojawiają się z dużą częstotliwością, co świadczy o ich rosnącej popularności.
Cash and cary
Rozszyfrowanie tych słów wcale nie jest trudne. Chodzi bowiem o sieć dyskontowych hurtowni, w składzie których na jednym z najważniejszych miejsc znajduje się ABC. Hurtownie działają pod wspólnym mianem Eurocash i są zaliczane do Grupy Eurocash. Należą do niej ponadto Eurocash Cash&Carry oraz Eurocash Serwis. Lider, czyli najlepszy Grupa Eurocash w pełni zasługuje na miano lidera, ponieważ nie tylko jest w czołówce na rynku pod względem dystrybucji, ale także plasuje się na drugim miejscu, jeżeli weźmie się pod uwagę dystrybucję artykułów spożywczych w Polsce. Jerónimo Martins oraz Luis Amaral Jerónimo Martins to portugalskie przedsiębiorstwo, od którego w 2003 roku Luis Amaral kupił spółkę. Obecnie posiada on największy pakiet – 44℅ – akcji doskonale prosperującego dyskontu. O ABC warto wiedzieć, że należy do grupy Eurocash S.A., w skład której wchodzą poza tym Delikatesy Centrum, Polska Sieć Handlowa Lewiatan, Euro Sklep, sieć sklepów abc, ogólnopolska sieć samoobsługowych sklepów spożywczych Groszek, Drogerie Koliber oraz inne spółki grupy.