Gazetka dostępna pod MINIATURKĄ ikona down

Max Elektro gazetka promocyjna

max elektro aktualna gazetka promocyjna

Gazetka ważna 30.03-27.04.2020maxelektro logo

 

Nowy telewizor, czy pralkę można kupić w sklepie internetowym, ale nadal wielu ludzi preferuje tradycyjny model zakupowy. Dobrze to rozumie marka Max Elektro, dzięki której nawet osoby z małych miast mają szansę na robienie zakupów praktycznie po sąsiedzku. Nie oznacza to, że sieć zamyka się na internetowe kanały dystrybucji, jednak jej wyróżnikiem i największą zaletą jest dostrzeżenie potrzeb środowisk małomiasteczkowych.

Polska to nie tylko duże miasta

Wielkie sieci z branży RTV, AGD i multimedia nastawione są na klientów młodych, którzy praktycznie nie rozstają się ze swoimi smarfonami i jeżeli pragną coś kupić, to nie tracą czasu na jeżdżenie do sklepu stacjonarnego. Natomiast sieć Max Electro zwróciła uwagę na inną grupę konsumentów, a więc na osoby, które mieszkają w małych miastach powiatowych i do najbliższego sklepu ze sprzętem RTV, AGD mają kilkadziesiąt kilometrów. Jednocześnie rzadko korzystają z usług sklepów internetowych.

Ta grupa zakupowa zrzesza ponad 340 lokalnych sklepów w całym kraju i co najważniejsze, zlokalizowanych głównie w niewielkich ośrodkach miejskich, a dzięki temu każdy ma szansę na zakup lodówki, czy też odkurzacza tuż za rogiem, w tradycyjny sposób, w promocyjnej cenie. Marka gwarantuje również dodatkowe udogodnienia dla swoich klientów, takie jak transport i fachowy montaż. Wiele osób będzie też zadowolonych z możliwości zakupu w systemie ratalnym.

Max Elektro - zakupy w dobrej cenie!

Osoby potrzebujące inspiracji zakupowych serdecznie zachęcamy do zapoznania się z gazetką promocyjną publikowaną na stronie marki albo na naszym portalu. W gazetce można znaleźć wszystkie aktualne promocje oferowane przez sklepy sieci.

Max Elektro ma również propozycję dla tych, którzy wolą nowoczesną formę robienia zakupów, ponieważ można składać zamówienia w sklepie internetowym. Marka zaprasza wszystkich stałych i nowych klientów do swoich sklepów stacjonarnych oraz e-sklepu. Max Elektro to gwarancja dobrej jakości produktów cenionych producentów RTV, AGD, multimedia, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, zgodnie z hasłem marki „Twoje miasto. Twój sklep. Twój e-sklep”.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookies w ustawieniach przeglądarki.Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Wiecej informacji o polityce prywatności.