Program lojalnościowy Auchan Skarbonka

 

program lojalnościowy auchan skarbonkaKlienci rozmaitych hipermarketów zwracają baczną uwagę przede wszystkim na różnego rodzaju promocje bądź upusty, dzięki którym mogą oni zakupić pewne produkty po znacznie niższych cenach. To właśnie ogromne zróżnicowanie asortymentu oraz atrakcyjne okazje przyciągają nas do wielkopowierzchniowych sklepów, w których zakupić możemy niemal wszystko. Niektóre sklepy, aby w sposób dodatkowy przyciągnąć do siebie klientów, decydują się na uruchomienie specjalnych programów lojalnościowych, dzięki którym zainteresowane osoby mogą czerpać określone korzyści. Idealnym na to przykładem jest program Auchan Skarbonka, który kierowany jest do osób chcących zbierać pieniądze w trakcie dokonywania zakupów.

Czytaj więcej: Program lojalnościowy Auchan Skarbonka

Metodyczne robienie zakupów

O robieniu zakupów można powiedzieć, że jest to sztuka wydawania pieniędzy. Sztuka wymagająca poczucia odpowiedzialności, lojalności wobec siebie i konsekwencji. Sztuka, w której nie powinno się ulegać ani naciskom, ani tym bardziej własnym emocjom.

Jak robić zakupy - poradnik

Robiąc zakupy, musimy być świadomi tego, że sprzedawcy stosują różne socjotechniki, żeby nami manipulować. Nie dajmy się więc podejść i stosujmy swoje zasady, kierując się głównie rozsądkiem i potrzebami.

 10 prostych sposobów na zrobienie tanio udanych zakupów

Czytaj więcej: Metodyczne robienie zakupów

Sprytne zakupy

Oszczędność to nie tylko niewydawanie pieniędzy, ale również mądre i inteligentne robienie zakupów.
Produkty codziennego użytku kupować można taniej w sklepach typu dyskont oraz na promocjach. Dobrym pomysłem jest zrobienie listy przed zakupami. Chroni to przed zakupem niepotrzebnych produktów, które w sklepie wydawać się będą niezbędne a po powrocie do domu okazać się może, że jest ich jeszcze spory zapas.
Ubrania oraz obuwie kupować podczas posezonowych przecen. Sprytne zakupy zrobić można tuż po Świętach czy pod koniec lata, gdy wyprzedawana jest kolekcja letnia. Ceny spaść potrafią nawet o 80%. Warto zwracać uwagę na jakość i materiały z jakich uszyte są kupowane rzeczy. Tańsza bluzka jest przeważnie z gorszego materiału i już po pierwszym praniu potrafi się rozciągnąć i nie nadawać do kolejnego założenia.

Aktualne gazetki promocyjne,wyprzedaże produktów codziennego użytku w waszych ulubionych sieciach handlowych.
Aktualne gazetki promocyjne - ulotki promocyjne, promocyjne gazetki reklamowe.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookies w ustawieniach przeglądarki.Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Wiecej informacji o polityce prywatności.