Sprytne zakupy- cenniczek.com

Program lojalnościowy Auchan Skarbonka

 

program lojalnościowy auchan skarbonkaKlienci rozmaitych hipermarketów zwracają baczną uwagę przede wszystkim na różnego rodzaju promocje bądź upusty, dzięki którym mogą oni zakupić pewne produkty po znacznie niższych cenach. To właśnie ogromne zróżnicowanie asortymentu oraz atrakcyjne okazje przyciągają nas do wielkopowierzchniowych sklepów, w których zakupić możemy niemal wszystko. Niektóre sklepy, aby w sposób dodatkowy przyciągnąć do siebie klientów, decydują się na uruchomienie specjalnych programów lojalnościowych, dzięki którym zainteresowane osoby mogą czerpać określone korzyści. Idealnym na to przykładem jest program Auchan Skarbonka, który kierowany jest do osób chcących zbierać pieniądze w trakcie dokonywania zakupów.

 

W jaki sposób można zbierać środki?

Zasady działania programu są bardzo proste. Za zakup określonych produktów opatrzonych znakiem Skarbonki otrzymujemy wybrane kwoty, które doliczane są do naszego konta. Omawiane znaki występują w dwóch formach: - w przypadku towaru sprzedawanego na sztuki, przy jego cenie znajdzie się kwota, która zostanie nam dopisana, gdy zdecydujemy się na jego zakup (np. 0,50 złotych), - jeżeli chodzi o produkty sprzedawane na wagę, przy jego cenie znajdzie się wartość oznaczona w procentach (np. 5%). Liczona jest ona od wartości danego towaru. To właśnie tyle otrzymamy po zakupie. Kwoty przyznawane za zakupione produkty są różne i zależą od rodzaju oraz ilości konkretnego towaru. Jeżeli na stacjach paliw Auchan trwać będą okresowe akcje promocyjne, dodatkowe środki zebrać można również przy zakupie gazu, paliwa oraz oleju napędowego.

Procedura przystąpienia do programu

Dołączenie do programu nie wymaga od nas specjalnego wysiłku. Wszystko, co musimy zrobić, to udać się do odpowiedniego Punktu Doradztwa Finansowego Auchan, a następnie założyć kartę kredytową Visa Auchan bądź kartę płatniczą Skarbonka MasterCard. Pamiętajmy o tym, iż do programu przystąpić mogą jedynie osoby pełnoletnie. Opłata za założenie karty Visa Auchan wynosi 24 złotych (tyle samo uczestnik płaci za rok użytkowania karty, chyba że dokonał zakupów za kwotę 4 800 złotych - wtedy zostaje on z opłat zwolniony), natomiast założenie karty MasterCard jest darmowe. Po podpisaniu stosownej umowy, klient otrzymuje kartę płatniczą, otwarte zostaje również odpowiednie konto Skarbonka.

Wykorzystanie gromadzonych środków

Wszelkie zebrane środki, które zostaną przypisane na koncie Skarbonka, mogą zostać wykorzystane do opłacenia wszystkich produktów w sklepach Auchan, z wyłączeniem paliwa, gazu oraz oleju napędowego. Uczestnik może wykorzystać zgromadzone środki w każdym polskim sklepie Auchan objętym programem już dzień po uzyskaniu stosownego rabatu. Należy je zrealizować do końca wybranego roku kalendarzowego, po tym okresie niewykorzystane punkty przepadają. Rabatów nie można zamienić na pieniądze. Należy pamiętać o tym, iż uzyskany przez klienta rabat nie może przekroczyć kwoty 760 złotych dziennie, a także nie może być wyższy niż 30% ceny konkretnego produktu.

Jak sprawdzić, ile zebraliśmy środków?

Sumę zgromadzonych przez nas środków możemy w bardzo wygodny sposób sprawdzić. Istnieją na to trzy sposoby: - poprzez informacje załączoną na paragonie kasowym, który wydawany jest po opłaceniu przez nas zakupów, - za pomocą oznakowanych czytników, które znajdują się w każdym sklepie sieci Auchan. Aby otrzymać interesującą nas informację, należy zbliżyć posiadaną przez nas kartę, a na wyświetlaczu czytnika zostanie przedstawiona zgromadzona kwota, - istnieje również możliwość skorzystania z czytnika monitora kasowego. Nastąpić może to bezpośrednio po zeskanowaniu karty, zanim dokonamy zakupów.

Duże korzyści dla klientów

Zasady programu lojalnościowego Auchan Skarbonka, sposób naliczania punktów, a także możliwości wykorzystania nagromadzonych środków sprawiają, iż jest on niezwykle korzystny dla klientów. Jak wykazują obliczenia, z każdego zakupionego towaru oznaczonego stosownym symbolem otrzymujemy średnio 4% zwrotu, co sprawia, że przy sporych zakupach jesteśmy w stanie zyskać naprawdę sporo. Musimy jedynie bacznie obserwować, które konkretnie produkty należą do programu, tak aby wiedzieć, na co się decydować. Oferta objęta omawianym programem jest dość szeroka. Znajdują się w niej między innymi takie artykuły jak soki, pasztety, odplamiacze, preparaty do mycia rąk czy miód. Jak więc widać, jest w czym wybierać. Największe zyski ze stosownych rabatów otrzymamy w okresach świątecznych, kiedy to nasze zakupy zazwyczaj przybierają spore rozmiary. Wszystko to sprawia, że naprawdę warto zainteresować się programem.

Aktualne gazetki Auchan

Ta strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookies w ustawieniach przeglądarki.Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Wiecej informacji o polityce prywatności.