Gazetka dostępna pod MINIATURKĄ ikona down

Abc gazetka promocyjna

abc aktualna gazetka promocyjna

Gazetka ważna 14-27.01.2021abc logo

Jeżeli nasz ulubiony sklep to ABC, to warto zapoznać się z jego gazetką promocyjną. Dzięki temu jesteśmy w stanie poznać promocje cenowe produktów, w domowym zaciszu. Następnie wraz z zaplanowaną lista zakupów możemy udać się do sklepu. Gazetka promocyjna ABC, to masa produktów w atrakcyjnych cenach. Klient, który może wcześniej zapoznać się z ofertą sklepu, chętniej skorzysta z jego usług. Ludzie wolą być przygotowani na poziom cen w sklepie, zanim do niego wejdą. Porównując gazetki i ceny różnych sieci sklepów, można dojść do wniosku, że oferta sklepów ABC jest bardzo atrakcyjna dla konsumentów.

WARTO WIEDZIEĆ

O czym warto wiedzieć, kiedy mijamy sklepy o wdzięcznej nazwie ABC? Pojawiają się z dużą częstotliwością, co świadczy o ich rosnącej popularności.
Cash and cary
Rozszyfrowanie tych słów wcale nie jest trudne. Chodzi bowiem o sieć dyskontowych hurtowni, w składzie których na jednym z najważniejszych miejsc znajduje się ABC. Hurtownie działają pod wspólnym mianem Eurocash i są zaliczane do Grupy Eurocash. Należą do niej ponadto Eurocash Cash&Carry oraz Eurocash Serwis. Lider, czyli najlepszy Grupa Eurocash w pełni zasługuje na miano lidera, ponieważ nie tylko jest w czołówce na rynku pod względem dystrybucji, ale także plasuje się na drugim miejscu, jeżeli weźmie się pod uwagę dystrybucję artykułów spożywczych w Polsce. Jerónimo Martins oraz Luis Amaral Jerónimo Martins to portugalskie przedsiębiorstwo, od którego w 2003 roku Luis Amaral kupił spółkę. Obecnie posiada on największy pakiet – 44℅ – akcji doskonale prosperującego dyskontu. O ABC warto wiedzieć, że należy do grupy Eurocash S.A., w skład której wchodzą poza tym Delikatesy Centrum, Polska Sieć Handlowa Lewiatan, Euro Sklep, sieć sklepów abc, ogólnopolska sieć samoobsługowych sklepów spożywczych Groszek, Drogerie Koliber oraz inne spółki grupy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookies w ustawieniach przeglądarki.Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Wiecej informacji o polityce prywatności.